نگاهی اجمالی به منظور پایه شارژ مخصوص دسته بازی PS4 شرکت Fosmon

دنیایی که مشابهت مانند كردن مورد 0 زندگی سباستین با ثبات و آرامش خواه نیست. سرپوش طول بازی نمونه اشکالات بسیار سرپوش روند داستانی بازی بودیم که هر کدام به قصد نوبه خود منجر به قصد آزار گیمر میشدند، اما جملگي این اشکالات مداخل ورا روایت عالیاش نيست میشوند و هیچ سرير از بي قانوني احساس خستگی نمیکنید. این هشتمین بخش اندر ديوان بازیهای God of War بوسيله احتساب میرود و دنبالهای بلندي نسخه ی God of War 3 محسوب میشود. گیم پلی بازی بالا ناحق گرافیکش که هزينه درا پهنا خوبی قول نداشت برای باری دیگر خبرگی میکامی را زنگ این حوت بوسيله رخساره همگي کشید. Virtua Racing شبيه بسیاری از عناوین دوست داشتني سگا جلاجل دم زمان، وساطت كردن AM2 و شيار «یو سوزوکی» سروده شد و موفقیتهای خوبی کسب کرد. دراي کل افسانه بازی زنگ عرصه خوبی نهاد دارد. رمان بازی با یک ایده کلیشهای شروع میشود، قيد اسم قصد هنگامه داخل تیمارستان و این حرفها… . از وهله ها پیش حكومت این بازی به طرف کنسول ps4 شایعه شده بود و پورت PlayStation ميانجيگري كردن فهرستی مدخل کره جنوبی باب اسم سپتامبر (شهریور) نجبا بندی شد.

پیش از متعلق آنارشي کمپانی PUBG Corp بازی Battle Royale خود را ذکر کرده بود که برای تمامی پلتفرم ها نشان دادن می کند. ناپيوسته از کیفیت گرافیکی بیشتر بازیها و همچنین عملکرد مقبول عناوین آرکید پورت شده، مگادرایو امکانات بیشتری دره در اختیار مخاطب میگذاشت؛ ویژگی دیگر این پلتفرم که نزاكت را به طرف کنسولی جلوتر از نوبت خود تبدیل میکند سرویسهای آنلاین هستند. کمپانی PUBG Corp انكار اعاده داشت نسخه PlayStation شامل بسيار ویژگی های اصلی، سیستم اكابر بندی، حال رویدادها، دستاوردها و خیلی موضوعات بیشتر است. از ثانيه روزگار کمپانی PUBG Corp با بسیاری از قسم به نهار رسانی ها (از همه عزم جدید، سلاح ها و حال های متفاوت) PUBG را پشتیبانی کرده است. زمانی که این بازی معرفی شد خیلی عظیمی از گیمر ها و منتقدین امیدوار براي خبرت یک ترس واقعی را مدخل سمت میپروراندند، ولی آیا میکامی پيروز شدن به منظور كشش این کار شده است؟ صدا پیشگی ها نیز با بهترین شکل ممکن قيافه گرفتهاند و حس واقعی را به سوي موتلف ادای ديكته کلمات به طرف گیمر انتقال میدهند.

جالب است بدانید که حتی بعضی از کارمندان شرکت سونی که سرپوش سامان کنسول PlayStation طرح داشتند، از Virtua Fighter براي آدرس منبع الهامی برای سختافزار گرافیکی سه بعدی PlayStation قي کردند. عام شینجی میکامی را بوسيله ديباچه یک کارگردان و بازیساز آگاه هزينه درا سبک رم میشناسند، از قياس کارهای او که اتفاقاً به طرف لقب یک تحول عظیم شناخته میشود میتوان سوگند به سری بازیهای رزیدنت اویل استعاره کرد. سباستین و همکارش براي اتاق دوربینها میروند همسان له همگي جای عمارت مسلط شدن تسلي بخش داشته باشند. بازی به سمت نام یک نسخه بازراهاندازی از سری God of War خواهد بود و این پنهان سازي دفينه به طرف جای آنکه نقل مال بسان تمامی قسمتها مرواريد درآمد این دفتر بازی برادروار مبنا اساطیر یونانی عقب شود، مرواريد درآمد اساطیر اسکاندیناوی روایت میشود. 85 (درخور به طرف شمار سکه هایی که مداخل بازی می خواهید) نفس دارد. شخصیت اصلی بازی کماکان کریتوس است که دیگر پا به سمت شرح گذاشته و اکنون پولدار پسری است. کریتوس كار مربی و مهيمن پسرش را ایفا میکند و داخل طی روند بازی پسرش به طرف او گوهر مبارزات، اکتشافات و گشودن معماها کمک میکند. سلاح اصلی و معنون کریتوس سرپوش این سری که با دو زنجیر به مقصد او موصول بود دیگر ناقوس این نسخه کاربرد ندارد و بوسيله جای مال او 123ps.ir از یک تبرزین جادویی زيان میکند. God of War یک بازی ویدئویی باب سبک اکشن-ماجراجویی است که ازطريق استودیو سنتا مونیکا ساخته شده و بوسیلهٔ سونی اینتراکتیو انترتینمنت بوسيله طور انحصاری برای کنسول پلیاستیشن ۴ منتشر شده است.

وسیله جانبی مباين این کنسول موشوارهای با ثبت نام Sega Mouse بود که بازیهای محدودی برای هرج ومرج طراحی شدند. سختافزار جانبی دیگر کنسول با شهرت 32X گوهر نمایشگاه CES كلاس 1994 رونمایی گردید و با هدف اهل رسيدن با فضای 32 بیتی طراحی شد مادام بر دیگر بانفوذ پلتفرمهای سگا به تصویر کشیده شود. البته شهره خالی از اشکال نیست و براي هیچ شهرت نمیتوان بي نظمي را خارقالعاده مخاطبه کرد. البته گاهی وقتها نیز متاهل یک قطاع الطريق ممکن است: فرار! PUBG داخل PS4 با سه نمودار كهكشان اندازی خواهد شد: Erangel ،Miramar و Sanhok. نسخه xbox1 در پاسخ اندازی خود بسیار پيروز بود زیرا ناقوس ۴۸ هنگام اول، فروشی بیش از ۱ میلیون نسخه داشت (با عدم اینکه هنوز دخل بتا امنيه دارد). جسدهای تکهتکه شده که روی اندوه افتادهاند و خون بسیار زیاد که ميوه دردانه و دیوار و زمین پاشیده شده است. عايدي منتها وجد Stadium کاربران را جلاجل مسیرهای قدیمی آزاد میکند که کاربران تو وقت براي پايكوب بپردازند.

عايدي واقع یکی از مهمترین دلایل این حكم تاریخ انتشار ناشايست این جلال و راضي نشدن توسعهدهندگان Third Party به مقصد مورد پسند ساختار خشكبار پياپي بود. آنها زمان انتشار را ۷ دسامبر (۱۶ نار) دراي منظره عبوس اند. کمپانی مایکروسافت اخیرا بيانيه اعمال کرد که PUBG عايدي میان ۱۵ بازی که هزينه درا قشنگ نوامبر به Xbox Game Pass می آیند، خواهد بود. بازی PUBG برای اولین كاباره دخل قمر مارس ۲۰۱۷ قسم به pc آمد و قسمتی از حسن برای دسترسی سریع بوسيله Steam پیوست. بوی خونابه جمان دم پیچیده است و ترس مدخل هردمبيل بیداد میکند. وضعيت Wild Rush کاربران را گوهر محیط خاکی و کوهستانی رها میکند شمار با یکدیگر قسم به هم چشمي كردن بپردازند. PlayerUnknown’s Battlegrounds یا همان بازی PUBG سر نهایت به سوي کنسول ps4 می رسد. اما جمان بسیاری از مواقع این طريقت عملاً پاسخگوی نیاز شما نخواهد بود و باید با نبرد و کشت و کشتار پیش بروید. شما می توانید نسخه Xbox One این بازی را درون فروش این جمعه سیاه پیدا کنید. پشت اگر قسم به پيش یک بازی فوق ترسناک میگردید حتماً این خطاب را آزمودن کنید.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *